Caroline County VA Homes for Sale
-
-
$76,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $152,000 per Acre
0 Cedar Ln Unit VACV2010076, Bowling Green, VA 22427
0 Cedar Ln Unit VACV2010076, Bowling Green, VA 22427 -
$424,900
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,556 Sq Ft
7202 Parchment Cir, Ruther Glen, VA 22546
7202 Parchment Cir, Ruther Glen, VA 22546Jimmy Shing At Your Service Realty
-
$1,450,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,267 Sq Ft
18262 Seals Rd, Bowling Green, VA 22427
18262 Seals Rd, Bowling Green, VA 22427Jacob Oliver Coldwell Banker Avenues
-
$522,740
New Construction $6K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,613 Sq Ft
TBD 0003, Ruther Glen, VA 22546
TBD 0003, Ruther Glen, VA 22546D.R. Horton Builder -
$480,990
New Construction- 3 Beds
- 4 Baths
- 1,517 Sq Ft
Tupelo Plan at South Village, Ruther Glen, VA 22546
6195 Saddlehorn St Unit 38803337, Ruther Glen, VA 22546Ryan Homes Builder -
$319,950
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 960 Sq Ft
601 Mill Pond Dr, Ruther Glen, VA 22546
601 Mill Pond Dr, Ruther Glen, VA 22546Jake Sklar Hometown Realty
-
$477,740
New Construction $6K PRICE INCREASE- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 2,211 Sq Ft
TBD 0133, Ruther Glen, VA 22546
TBD 0133, Ruther Glen, VA 22546D.R. Horton Builder -
$339,950
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,496 Sq Ft
27252 Shannon Mill Dr, Ruther Glen, VA 22546
27252 Shannon Mill Dr, Ruther Glen, VA 22546Stuart Haynes ERA Woody Hogg & Assoc
-
$334,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,073 Sq Ft
163 American Dr, Ruther Glen, VA 22546
163 American Dr, Ruther Glen, VA 22546Sarah Gordon Pitts and Manns Realty, Inc.
-
$2,200,000
- Land
- 25 Acres
- $88,000 per Acre
25513 Tidewater Trail, Port Royal, VA 22535
25513 Tidewater Trail, Port Royal, VA 22535 -
$94,900
- Land
- 4.28 Acres
- $22,188 per Acre
00 Long Branch Rd, Woodford, VA 22580
00 Long Branch Rd, Woodford, VA 22580 -
$545,000
- Land
- 1.51 Acres
- $360,927 per Acre
0 Commerce Way Unit VACV2003606, Ruther Glen, VA 22546
0 Commerce Way Unit VACV2003606, Ruther Glen, VA 22546 -
$479,990
New Construction $10K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,134 Sq Ft
18289 Wythe Ct, Ruther Glen, VA 22546
18289 Wythe Ct, Ruther Glen, VA 22546Ryan Homes Builder -
$57,500
- Land
- 2.09 Acres
- $27,512 per Acre
0 Dry Bridge Rd Unit VACV2008102, Caroline, VA 22546
0 Dry Bridge Rd Unit VACV2008102, Caroline, VA 22546 -
$305,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,004 Sq Ft
644 Wright Dr, Ruther Glen, VA 22546
644 Wright Dr, Ruther Glen, VA 22546Andrew Powers EXP Realty, LLC
-
$790,000
- 7 Beds
- 4 Baths
- 4,210 Sq Ft
27197 Tidewater Trail, Port Royal, VA 22535
27197 Tidewater Trail, Port Royal, VA 22535Sue Hyunoh Larue Fairfax Realty 50/66 LLC
-
$510,000
Coming Soon- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,439 Sq Ft
7109 State Way, Ruther Glen, VA 22546
7109 State Way, Ruther Glen, VA 22546Thomas Smith Coldwell Banker Elite
-
$419,999
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,392 Sq Ft
18049 Jackson Dr, Bowling Green, VA 22427
18049 Jackson Dr, Bowling Green, VA 22427Matthew Petrey EXP Realty, LLC
-
$265,000
Coming Soon- 2 Beds
- 1 Bath
- 960 Sq Ft
9204 Woodford Rd, Woodford, VA 22580
9204 Woodford Rd, Woodford, VA 22580Ed Daminski One Percent Lists Virginia
-
$309,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,040 Sq Ft
12120 Norway Rd, Ruther Glen, VA 22546
12120 Norway Rd, Ruther Glen, VA 22546Preston Hall RVA Elite Realtors
-
$465,000
$10K PRICE DROP- Land
- 49.26 Acres
- $9,440 per Acre
49.26 Acres Jericho Rd, Ruther Glen, VA 22546
49.26 Acres Jericho Rd, Ruther Glen, VA 22546 -
$385,000
$40K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,472 Sq Ft
1012 Lake Heritage Dr, Ruther Glen, VA 22546
1012 Lake Heritage Dr, Ruther Glen, VA 22546Kevin Long Hometown Realty
-
$420,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,660 Sq Ft
16456 Antioch Rd, Milford, VA 22514
16456 Antioch Rd, Milford, VA 22514Libby McGrath Golston Real Estate Inc.
-
$499,999
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,180 Sq Ft
Lapis Plan at Pendleton, Ruther Glen, VA 22546
7274 Founders Hill Ave Unit 36395775, Ruther Glen, VA 22546Richmond American Homes Builder -
$459,900
New Construction $10K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,080 Sq Ft
93 Albertson Ct, Ruther Glen, VA 22546
93 Albertson Ct, Ruther Glen, VA 22546Jeff Henderson Hometown Realty
-
$444,990
New Construction- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,134 Sq Ft
Marigold with Basement Plan at Pendleton - Single-Family Homes, Ruther Glen, VA 22546
6546 Rockingham Way Unit 36924433, Ruther Glen, VA 22546Ryan Homes Builder -
$99,999
- Land
- 6.13 Acres
- $16,313 per Acre
0 Countryline Churh, Woodford, VA 22580
0 Countryline Churh, Woodford, VA 22580 -
$577,740
New Construction $6K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,519 Sq Ft
TBD 0008, Ruther Glen, VA 22546
TBD 0008, Ruther Glen, VA 22546D.R. Horton Builder -
$3,300,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,545 Sq Ft
12439 Us Route 1 Hwy, Woodford, VA 22580
12439 Us Route 1 Hwy, Woodford, VA 22580Trulans Hickman Samson Properties
-
$35,000
- Land
- 1 Acre
- $35,000 per Acre
0 Peters Ln, Ruther Glen, VA 22546
0 Peters Ln, Ruther Glen, VA 22546 -
$559,999
Coming Soon- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,576 Sq Ft
340 Land Or Dr, Ruther Glen, VA 22546
340 Land Or Dr, Ruther Glen, VA 22546Matthew Petrey EXP Realty, LLC
-
$349,950
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,496 Sq Ft
27003 Slash Pine Cir, Ruther Glen, VA 22546
27003 Slash Pine Cir, Ruther Glen, VA 22546Jared Clary ERA Woody Hogg & Assoc
-
$310,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,008 Sq Ft
17088 Elm St, Bowling Green, VA 22427
17088 Elm St, Bowling Green, VA 22427Curtis Hartless Ascendancy Realty LLC
-
$674,900
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,768 Sq Ft
448 Lake Caroline Dr, Ruther Glen, VA 22546
448 Lake Caroline Dr, Ruther Glen, VA 22546Jennifer Donaldson Real Broker, LLC
-
$355,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,064 Sq Ft
12226 Bristle Cone Ln, Ruther Glen, VA 22546
12226 Bristle Cone Ln, Ruther Glen, VA 22546Ashanti Caldwell Thompson CTI Real Estate
-
$15,000
- Land
- 4,991 Sq Ft
- $130,890 per Acre
000 Bowling Ln, Ruther Glen, VA 22546
000 Bowling Ln, Ruther Glen, VA 22546 -