$235,000
- Land
- 40.28 Acres
- $5,834 per Acre
5130 Dillard Rd, Wilson, OK 73463
5130 Dillard Rd, Wilson, OK 73463$235,000
5130 Dillard Rd, Wilson, OK 73463
5130 Dillard Rd, Wilson, OK 73463$40,000
0 John Rd, Ardmore, OK 73401
0 John Rd, Ardmore, OK 73401$250,000
0 A St NW, Ardmore, OK 73401
0 A St NW, Ardmore, OK 73401$5,600,000
0 N Commerce St Unit 2530001, Ardmore, OK 73401
0 N Commerce St Unit 2530001, Ardmore, OK 73401$325,000
0 Evergreen St, Lone Grove, OK 73443
0 Evergreen St, Lone Grove, OK 73443$60,000
41 G St SE, Ardmore, OK 73401
Cindy Robertson G3 Land & Home, LLC.
$449,000
320 Travertine, Ardmore, OK 73401
320 Travertine, Ardmore, OK 73401$559,000
714 Prairie View Rd, Ardmore, OK 73401
Lisa Sanders Ardmore Realty, Inc
$650,000
1111 Prairie Valley Rd, Ardmore, OK 73401
1111 Prairie Valley Rd, Ardmore, OK 73401$499,000
2857 Bussell Ridge Rd, Ardmore, OK 73401
Makenzie McElroy
Provisions Realty Group
(580) 219-5695
$75,000
0 Anshultz Rd Unit 23886550, Wilson, OK 73463
0 Anshultz Rd Unit 23886550, Wilson, OK 73463$280,000
0 Refinery Rd Unit 23885977, Springer, OK 73401
0 Refinery Rd Unit 23885977, Springer, OK 73401$175,000
0 Fresno Rd Unit 2525011, Wilson, OK 73463
0 Fresno Rd Unit 2525011, Wilson, OK 73463$1,695,000
2473 Oil City Rd, Wilson, OK 73463
Natalie Graves Prime Properties
$269,900
0 Wildflower Rd, Healdton, OK 73463
0 Wildflower Rd, Healdton, OK 73463$480,000
40 Whipperwill St, Lone Grove, OK 73401
Tom Love Keller Williams Realty Ardmore
$135,000
613 A St NW, Ardmore, OK 73401
Sandi Sanchez Keller Williams Realty Ardmore