$12,000,000
- Land
- 240 Acres
- $50,000 per Acre
0 S Trekell Rd Unit 6974694, Casa Grande, AZ 85193
0 S Trekell Rd Unit 6974694, Casa Grande, AZ 85193$12,000,000
0 S Trekell Rd Unit 6974694, Casa Grande, AZ 85193
0 S Trekell Rd Unit 6974694, Casa Grande, AZ 85193$1,299,000
12135 N Faldale Rd, Casa Grande, AZ 85122
Darin Wilson Citiea
$98,604
XX017B S John Jacob Astor Ave Unit 4, Casa Grande, AZ 85193
XX017B S John Jacob Astor Ave Unit 4, Casa Grande, AZ 85193$860,000
0 E Selma Hwy Unit 6999290, Casa Grande, AZ 85194
0 E Selma Hwy Unit 6999290, Casa Grande, AZ 85194$744,000
9780 W Vista Bonito Dr, Casa Grande, AZ 85194
Anil Kumar Mannekote Krishnamurthy West USA Realty
$50,000
LOT 2 W Arica (No Address) Rd Unit 2, Casa Grande, AZ 85193
LOT 2 W Arica (No Address) Rd Unit 2, Casa Grande, AZ 85193$400,300
29XX1 W Arica Rd, Casa Grande, AZ 85193
29XX1 W Arica Rd, Casa Grande, AZ 85193$250,000
10000 N Cox Rd, Casa Grande, AZ 85122
10000 N Cox Rd, Casa Grande, AZ 85122$49,900
12011 W Mountain Shadows Dr Unit 50, Casa Grande, AZ 85193
12011 W Mountain Shadows Dr Unit 50, Casa Grande, AZ 85193$2,100,000
7775 N Overfield Rd, Casa Grande, AZ 85194
7775 N Overfield Rd, Casa Grande, AZ 85194$1,350,000
3192 N Piper Ave, Casa Grande, AZ 85130
Beatrice Lueck ROX Real Estate
$535,000
11381 W Warrior Rd, Casa Grande, AZ 85193
Jean DeRusha JK Realty
$198,000
0 S Mammoth Dr Unit 6, Casa Grande, AZ 85193
0 S Mammoth Dr Unit 6, Casa Grande, AZ 85193$95,000
19113 W Dream Catcher Ln, Casa Grande, AZ 85193
19113 W Dream Catcher Ln, Casa Grande, AZ 85193$1,650,000