$1,045,800
- Land
- 52.29 Acres
- $20,000 per Acre
32XX3 W Marsh (No Address) Rd, Casa Grande, AZ 85193
32XX3 W Marsh (No Address) Rd, Casa Grande, AZ 85193$1,045,800
32XX3 W Marsh (No Address) Rd, Casa Grande, AZ 85193
32XX3 W Marsh (No Address) Rd, Casa Grande, AZ 85193$139,999
661 W Saguaro St, Casa Grande, AZ 85122
Roderick Ward Trelora Realty
$61,000
0 S Wagner Rd Unit 350 6565045, Casa Grande, AZ 85193
0 S Wagner Rd Unit 350 6565045, Casa Grande, AZ 85193$425,000
0 S Tbd -- Unit 7014178, Casa Grande, AZ 85194
0 S Tbd -- Unit 7014178, Casa Grande, AZ 85194$1,800,000
0 NW Corner Arica and Lamb Unit 11528253, Casa Grande, AZ 85193
0 NW Corner Arica and Lamb Unit 11528253, Casa Grande, AZ 85193$120,000
000 N Pow Wow Place, Casa Grande, AZ 85193
000 N Pow Wow Place, Casa Grande, AZ 85193$210,000
868 W Desert Sky Dr, Casa Grande, AZ 85122
Juanita Alcantar R & S PREMIER HOMES
$532,500
0 W Mccartney Rd Unit 6976761, Casa Grande, AZ 85194
0 W Mccartney Rd Unit 6976761, Casa Grande, AZ 85194$294,900
4927 W Warren Dr, Casa Grande, AZ 85194
Leslie Workman HomeSmart Premier
$13,000
6890 W Cornman Rd, Casa Grande, AZ 85194
6890 W Cornman Rd, Casa Grande, AZ 85194$90,000
0 W Shedd Rd Unit 6915603, Casa Grande, AZ 85122
0 W Shedd Rd Unit 6915603, Casa Grande, AZ 85122$79,900
11401 W Mountain Shadows Dr Unit 29, Casa Grande, AZ 85193
11401 W Mountain Shadows Dr Unit 29, Casa Grande, AZ 85193$190,000
63 N Morrison Ave, Casa Grande, AZ 85122
Jacqueline Henkel Realty ONE Group
$320,000
1591 N V I P Blvd, Casa Grande, AZ 85122
Jeril Benedict Keller Williams Legacy One Realty