$615,000
- Land
- 5 Acres
- $123,000 per Acre
217 Hyde St, Whitney Point, NY 13862
217 Hyde St, Whitney Point, NY 13862$615,000
217 Hyde St, Whitney Point, NY 13862
217 Hyde St, Whitney Point, NY 13862$35,000
106 Highland Ln, Chenango Forks, NY 13746
106 Highland Ln, Chenango Forks, NY 13746$22,500
361 Leekville Rd, Glen Aubrey, NY 13777
361 Leekville Rd, Glen Aubrey, NY 13777$17,500
349 Leekville Rd, Glen Aubrey, NY 13777
349 Leekville Rd, Glen Aubrey, NY 13777$225,000
66 Savitch Rd, Binghamton, NY 13901
Jennifer Greenmun EXIT REALTY HOMEWARD BOUND
$299,000
299 & 299 1/2 Clinton St, Binghamton, NY 13905
Scott Warren INNOVATIVE COMMERCIAL ADVISORS
$419,900
143 Swift Rd, Binghamton, NY 13905
143 Swift Rd, Binghamton, NY 13905$230,000
9 Parsons Rd, Chenango Forks, NY 13746
Rebecca Andreula EXIT REALTY FRONT AND CENTER
$240,000
2 & 4 Erie St, Binghamton, NY 13905
George Hoch HOWARD HANNA
$12,950,000
15 Meadowood Ln, Binghamton, NY 13901
Michael DeRosa MICHAEL DEROSA EXCHANGE, LLC
$209,000
1961 New York 12, Binghamton, NY 13901
Yelena Reporyeva KELLER WILLIAMS REALTY GREATER BINGHAMTON
$365,000
227 Knapp Hill Rd, Castle Creek, NY 13744
227 Knapp Hill Rd, Castle Creek, NY 13744$135,000
249 Kolb Rd, Binghamton, NY 13905
249 Kolb Rd, Binghamton, NY 13905$50,000
336 Parsons Rd, Chenango Forks, NY 13746
Jessica Dillenbeck JESSICA DILLENBECK REAL ESTATE LLC
$240,000
180 Swift Rd, Binghamton, NY 13905
Carey Smith EXIT REALTY HOMEWARD BOUND
$49,900
260 Kattelville Rd, Binghamton, NY 13901
260 Kattelville Rd, Binghamton, NY 13901$649,000