$2,519,000
- Land
- 25.19 Acres
- $100,000 per Acre
Pod 5 Cedar Trails Rdo Unit Old Hwy 91, Cedar City, UT 84720
Pod 5 Cedar Trails Rdo Unit Old Hwy 91, Cedar City, UT 84720$2,519,000
Pod 5 Cedar Trails Rdo Unit Old Hwy 91, Cedar City, UT 84720$349,000
800 S 5300 W Unit Lot 5 Ph 2, Cedar City, UT 84720
800 S 5300 W Unit Lot 5 Ph 2, Cedar City, UT 84720$80,000
4603 Castle Drive 2675 W, Cedar City, UT 84720
4603 Castle Drive 2675 W, Cedar City, UT 84720$349,000
800 S 5300 W Unit Lot 8 Ph 2, Cedar City, UT 84720
800 S 5300 W Unit Lot 8 Ph 2, Cedar City, UT 84720$399,900
4789 Castle Drive 2675 W, Cedar City, UT 84720
Shelby Smith Stratum Real Estate Group PLLC South Branch Office
$239,000
371 S 300 E, Cedar City, UT 84720
Debbie Forsyth Asset Management R.E. LLC
$44,000
0 2 Af S of Hwy 56 1923 Date Unit WR 73-264, Cedar City, UT 84720
Donna Christensen ERA Realty Center
$999,000
1066 S Panorama Dr, Cedar City, UT 84720
Kole Halladay ERA Realty Center
$355,000
146 N 1150 W, Cedar City, UT 84720
Jesse Carter Stratum Real Estate Group PLLC (Cedar)
$399,000
6800 W Lot 8 Lakeside Industrial Park, Cedar City, UT 84721
6800 W Lot 8 Lakeside Industrial Park, Cedar City, UT 84721$25,000
0 1 Ac Ft of Water Rights Unit 115695, Kanarraville, UT 84742
ALONZO ASHWORTH Coldwell Banker Majestic Mtn Realty
$1,300,000
2008 E High Cedar Highlands Dr, Cedar City, UT 84720
Eddy Ortiz Summit Sotheby's International Realty
$165,000
396 S Carmel Ridge Cir, Cedar City, UT 84720
396 S Carmel Ridge Cir, Cedar City, UT 84720$779,000