$179,500
- Land
- 1.92 Acres
- $93,490 per Acre
800 Amador Dr, Chaparral, NM 88081
800 Amador Dr, Chaparral, NM 88081$179,500
800 Amador Dr, Chaparral, NM 88081
800 Amador Dr, Chaparral, NM 88081$118,000
1052 Shiprock Rd, Chaparral, NM 88081
1052 Shiprock Rd, Chaparral, NM 88081$95,000
0000 de Lara Estates Dr, Chaparral, NM 88081
0000 de Lara Estates Dr, Chaparral, NM 88081$199,900
1337 Santa Luisa, Chaparral, NM 88081
Jason Valentine COLDWELL BANKER HIGH DESERT REALTY
$130,000
800 E Lisa Dr, Chaparral, NM 88081
Christina Melendrez EXIT Realty Horizons
$99,900
817 Windmill Dr, Chaparral, NM 88081
817 Windmill Dr, Chaparral, NM 88081$87,000
2590 Red River Dr, Chaparral, NM 88081
2590 Red River Dr, Chaparral, NM 88081$150,000
1269 Santa Luisa, Chaparral, NM 88081
Maria Blodgett Vitex Real Estate
$5,000,000
1494 State Line Dr, Chaparral, NM 88081
1494 State Line Dr, Chaparral, NM 88081$219,900
723 Sagewood Rd, Chaparral, NM 88081
Jake Mossman Keller Williams Realty
$259,000
1287 Riley Way, Chaparral, NM 88081
1287 Riley Way, Chaparral, NM 88081$190,000
121 Hendrich Rd, Chaparral, NM 88081
121 Hendrich Rd, Chaparral, NM 88081$1,152,000
2695 Redstone St, Chaparral, NM 88081
2695 Redstone St, Chaparral, NM 88081$279,500
733 El Paseo Dr Unit 1 & 2, Chaparral, NM 88081
Ramon Aguilar Armendariz BHGRE Steinborn & Associates - South
$270,200
499 Mccombs Rd, Chaparral, NM 88081
499 Mccombs Rd, Chaparral, NM 88081$208,000
1001 Finley St, Chaparral, NM 88081
1001 Finley St, Chaparral, NM 88081Showing Results 41 - 58, Page 2 of 2