$299,800
- Land
- 3.29 Acres
- $91,125 per Acre
586 Poythress Rd, Chapel Hill, NC 27516
586 Poythress Rd, Chapel Hill, NC 27516$299,800
586 Poythress Rd, Chapel Hill, NC 27516
586 Poythress Rd, Chapel Hill, NC 27516$320,000
2505 Neville Rd, Chapel Hill, NC 27516
PHUU NYAN Navigate Realty
$650,000
7202 Old Nc 86, Chapel Hill, NC 27516
Jabari Higgins JJH REALTY
$1,175,000
8750 Old Nc 86, Chapel Hill, NC 27516
Laura Morgan Compass -- Chapel Hill - Durham
$610,000
303 Quarter Gate Trace, Chapel Hill, NC 27516
Yuba Kandel TRIPLE Y REALTY LLC
$1,050,000
8607 Yorkshire Ln, Chapel Hill, NC 27516
Pat Dillon Nest Realty of the Triangle
$515,990
715 Jade Creek Cir, Chapel Hill, NC 27516
Calvin Ramsey Ramsey Realtors Team Inc
$640,000
39 Monteith Dr, Chapel Hill, NC 27516
Jennifer Williams Coldwell Banker Advantage
$850,000
302 Jewell Dr, Chapel Hill, NC 27516
Jenny Andreev Keller Williams Realty Cary
$230,000
Lot 1 Marvin Edwards Ln, Chapel Hill, NC 27517
Lot 1 Marvin Edwards Ln, Chapel Hill, NC 27517$535,000
147 Windsor Cir, Chapel Hill, NC 27516
Kelly Alexander Flex Realty
$665,000
105 Bristol Dr, Chapel Hill, NC 27516
Reg Morgan Compass -- Chapel Hill - Durham
$650,000
114 S Fields Cir, Chapel Hill, NC 27516
Cory Sherman Keller Williams Elite Realty
$600,000
373 Umstead Dr Unit A-B, Chapel Hill, NC 27516
Diana Campos NorthGroup Real Estate, Inc.
$259,000
110 Bellamy Ln Unit 103, Chapel Hill, NC 27516
Eric White Coldwell Banker Advantage
$334,997
0 Ferguson Rd Unit 10161537, Bingham, NC 27516
0 Ferguson Rd Unit 10161537, Bingham, NC 27516