$8,995,000
- Land
- 2.6 Acres
- $3,459,615 per Acre
1407 E Franklin St, Chapel Hill, NC 27514
1407 E Franklin St, Chapel Hill, NC 27514$8,995,000
1407 E Franklin St, Chapel Hill, NC 27514
1407 E Franklin St, Chapel Hill, NC 27514$6,600,000
32408 Archdale, Chapel Hill, NC 27517
Kimberly Lovegrove Governors Club Realty
$6,500,000
213 Mccauley St, Chapel Hill, NC 27516
Tom Grasty Grasty Realty
$4,880,000
23101 Umstead, Chapel Hill, NC 27517
Jill Ehrenfeld Governors Club Realty
$3,700,000
223 Hillcrest Cir, Chapel Hill, NC 27514
Mollie Owen Hodge & Kittrell Sotheby's Int
$3,600,000
1917 S Lakeshore Dr, Chapel Hill, NC 27514
Debbie McCormick Berkshire Hathaway HomeService
$3,400,000
8430 Orange Grove Rd, Chapel Hill, NC 27516
8430 Orange Grove Rd, Chapel Hill, NC 27516$3,000,000
771 Smith Level Rd, Chapel Hill, NC 27516
Erika Buchholtz Berkshire Hathaway HomeService
$2,990,000
101 Silers Fen Ct, Chapel Hill, NC 27517
Shenandoah Nieuwsma Compass -- Chapel Hill - Durham
$2,985,000
401 Laurel Hill Rd, Chapel Hill, NC 27514
Michele Burris Local Market Realty, LLC
$2,975,000
711 Berryhill Dr, Chapel Hill, NC 27516
Rhonda Szostak
Berkshire Hathaway HomeService
(984) 265-8574
$2,950,000
32409 Archdale, Chapel Hill, NC 27517
Gretchen Castorina Compass -- Chapel Hill - Durham
$2,950,000
197 Lakeside Dr, Chapel Hill, NC 27517
Yvonne Beal Absolute Realty Company, LLC
$2,800,000
000 Ferguson Rd, Chapel Hill, NC 27516
000 Ferguson Rd, Chapel Hill, NC 27516$2,700,000
1021 Parchemin Trail, Chapel Hill, NC 27516
Michelle Lytle Westrom Coldwell Banker - HPW