$400,000
11611 Hosford Rd, Chardon, OH 44024
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,224 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $180/SF
- 18 Days On Market
Current Estimated Value $414,242
Last Listing Agent Michael Kaim Real of Ohio
11611 Hosford Rd, Chardon, OH 44024