$499,900
- Land
- 5 Acres
- $99,980 per Acre
VL Baldwin Rd, Kirtland Hills, OH 44060
VL Baldwin Rd, Kirtland Hills, OH 44060$499,900
VL Baldwin Rd, Kirtland Hills, OH 44060
VL Baldwin Rd, Kirtland Hills, OH 44060$1,375,000
8315 Sanctuary Dr, Mentor, OH 44060
Greg Pernus HomeSmart Real Estate Momentum LLC
$594,900
9251 Boyer Ln, Mentor, OH 44060
Michael Monaco HomeSmart Real Estate Momentum LLC