$1,200,000
- Land
- 1.87 Acres
- $641,711 per Acre
1108 Saint Thomas Island Dr, Wando, SC 29492
1108 Saint Thomas Island Dr, Wando, SC 29492$1,200,000
1108 Saint Thomas Island Dr, Wando, SC 29492
1108 Saint Thomas Island Dr, Wando, SC 29492$372,000
1873 Montclair Dr Unit C, Mount Pleasant, SC 29464
John Sistare Carolina One Real Estate
$650,000
149 Country Oaks Ln, Wando, SC 29492
Justin Stewart Carolina One Real Estate
$865,000
708 Kent St, Mount Pleasant, SC 29464
Lee Sheppard Dunes Properties of Chas Inc
$4,600,000
407 Royall Ave, Mount Pleasant, SC 29464
Mac Jenkinson Carolina One Real Estate
$1,290,000
164 Etiwan Park St, Daniel Island, SC 29492
Ashley Severance
Atlantic Properties Of The LowCountry
(843) 920-4640
$395,000
1835 Villa Maison Unit 1835-D, Mount Pleasant, SC 29464
Matt DeAntonio Carroll Realty
$1,580,000
945 Cove Bay Ln Unit A14, Mount Pleasant, SC 29464
Darshon Wolters-moody Keller Williams Realty Charleston
$450,000
344 Sandpiper Dr Unit D, Mount Pleasant, SC 29464
Suzy Kopp
Keller Williams Charleston Islands
(843) 938-5080
$5,695,000
921 Fish Camp Rd, Daniel Island, SC 29492
921 Fish Camp Rd, Daniel Island, SC 29492$495,000
1481 Center Street Extension Unit 204, Mount Pleasant, SC 29464
Suzy Kopp
Keller Williams Charleston Islands
(843) 983-2267
$1,249,000
121 Berkshire Dr, Charleston, SC 29492
Susan Aviles Reside Real Estate LLC
$350,000
1481 Center Street Extension Unit 205, Mount Pleasant, SC 29464
Amy Rogers Crown Coast Properties
$940,000
2779 Waterpointe Cir, Mount Pleasant, SC 29466
Digit Matheny Carolina One Real Estate