$749,000
- Land
- 118.7 Acres
- $6,310 per Acre
Vl Flanders Rd, Charlotte, MI 48813
Vl Flanders Rd, Charlotte, MI 48813$749,000
Vl Flanders Rd, Charlotte, MI 48813
Vl Flanders Rd, Charlotte, MI 48813$899,000
1767 Flanders Rd, Charlotte, MI 48813
Michael Valliere Whitetail Properties Real Estate, LLC
$284,900
5375 Lansing Rd, Charlotte, MI 48813
Nicholas Shuster Miller Real Estate
$297,900
218 S Oliver St, Charlotte, MI 48813
Jan Hawthorne Chuck Jaqua REALTOR Inc. (Hastings)
$209,900
122 E Shaw St, Charlotte, MI 48813
Lindsay Gallegos RE/MAX Real Estate Professionals
$43,000
0 Nicholas Ln, Charlotte, MI 48813
0 Nicholas Ln, Charlotte, MI 48813$49,900
O Vl Lot 3 S Perkey Rd, Charlotte, MI 48813
O Vl Lot 3 S Perkey Rd, Charlotte, MI 48813$204,900
206 W Shepherd St, Charlotte, MI 48813
Rose Vadnais Coldwell Banker Professionals-E.L.
$275,000
0 Long Hwy, Charlotte, MI 48813
0 Long Hwy, Charlotte, MI 48813$699,900
3331 Daryls Way, Charlotte, MI 48813
Ann Britton WEICHERT, REALTORS- Emerald Properties
$329,900
302 Vansickle Dr Unit 35, Charlotte, MI 48813
Eric Crandall WEICHERT, REALTORS- Emerald Properties
$450,000
990 Chads Way, Charlotte, MI 48813
Iris Reynolds Keller Williams Realty Lansing
$225,000
237 S Oliver St, Charlotte, MI 48813
Zachary Soderberg Five Star Real Estate - Potterville
$40,900
0 Parcel A Pinebluff Dr Unit 257983, Charlotte, MI 48813
0 Parcel A Pinebluff Dr Unit 257983, Charlotte, MI 48813$49,900
O Vl Lot 4 S Perkey Rd, Charlotte, MI 48813
O Vl Lot 4 S Perkey Rd, Charlotte, MI 48813$479,900
1306 Jack Henry Dr, Charlotte, MI 48813