$387,990 Sold Nov 20, 2025
3165 Lilac Grove Dr, Charlotte, NC 28269
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,787 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $217/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $248,000
M/I Homes Aberdeen
3165 Lilac Grove Dr, Charlotte, NC 28269