Est $420,075
10817 Honey Bee Cir, Charlotte, NC 28226
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,526 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $252/SF
- 38 Days On Market
- Last Sold Price $385,000
- Aug 02, 2022
Last Listing Agent Kelly Ellis Helen Adams Realty