$1,151,000 Sold Aug 01, 2025
22226 Devonshire St, Chatsworth, CA 91311
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,864 Sq Ft
- Built 1942
Last Sold Summary
- 21% Above List Price
- $617/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $1,135,249
Last Listing Agent Sarah Zarcone COMPASS
22226 Devonshire St, Chatsworth, CA 91311