$239,950 Sold Dec 11, 2025
2215 Old Jacks Creek Rd, Henderson, TN 38340
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $143/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $225,720
Last Listing Agent Larry Roberts Casey Realtors
2215 Old Jacks Creek Rd, Henderson, TN 38340