$625,000
3312 S Emerald Ave, Chicago, IL 60616
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,920 Sq Ft
- Built 1890
Last Sold Summary
- 8% Above List Price
- $326/SF
- 5 Days On Market
Last Listing Agent Michael Ng Mango Realty Group
3312 S Emerald Ave, Chicago, IL 60616$625,000
3312 S Emerald Ave, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Last Listing Agent Michael Ng Mango Realty Group
3312 S Emerald Ave, Chicago, IL 60616$315,000
120 E Cullerton St Unit 105, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $284,037
Last Listing Agent Catherine Wright RE/MAX Premier
120 E Cullerton St Unit 105, Chicago, IL 60616$140,000
2921 S Michigan Ave Unit 202, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $136,351
Last Listing Agent Karla Mina MPower Residential Brokerage LLC
2921 S Michigan Ave Unit 202, Chicago, IL 60616$465,000
120 E Cullerton St Unit 402, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $448,533
Last Listing Agent Seth Captain Captain Realty LLC
120 E Cullerton St Unit 402, Chicago, IL 60616$350,000
2545 S Dearborn St Unit 513, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $361,330
Last Listing Agent Lauren Castillo SENW
2545 S Dearborn St Unit 513, Chicago, IL 60616$505,000
1601 S Michigan Ave Unit 502, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $469,515
Last Listing Agent Annie Schweitzer Compass
1601 S Michigan Ave Unit 502, Chicago, IL 60616$375,000
1601 S Michigan Ave Unit 108, Chicago, IL 60616
Last Sold Summary
Current Estimated Value $379,971
Last Listing Agent Bill Karner Re/Max Cityview
1601 S Michigan Ave Unit 108, Chicago, IL 60616$550,000
1720 S Michigan Ave Unit 2201, Chicago, IL 60616