Homes for Sale near Pathways In Education High School
-
-
$219,000
- 2 Beds
- 2 Baths
6301 N Sheridan Rd Unit 15B, Chicago, IL 60660
6301 N Sheridan Rd Unit 15B, Chicago, IL 60660Fei Martin Berkshire Hathaway HomeServices Chicago
-
-
$1,799,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
1733 N Mohawk St Unit 1N, Chicago, IL 60614
1733 N Mohawk St Unit 1N, Chicago, IL 60614Jeffrey Lowe Compass
-
$1,599,000
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,500 Sq Ft
484 N Canal St, Chicago, IL 60654
484 N Canal St, Chicago, IL 60654Tony Mattar Compass
-
$340,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 800 Sq Ft
1449 N Ashland Ave Unit 2R, Chicago, IL 60622
1449 N Ashland Ave Unit 2R, Chicago, IL 60622John Litrenta Redfin Corporation
-
$2,675,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,000 Sq Ft
45 E Cedar St Unit 200, Chicago, IL 60611
45 E Cedar St Unit 200, Chicago, IL 60611Meladee Hughes Baird & Warner
-
$570,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,271 Sq Ft
6310 N La Crosse Ave, Chicago, IL 60646
6310 N La Crosse Ave, Chicago, IL 60646Rima Muthana Rima Realty LLC
-
$2,250,000
1235 W Foster Ave, Chicago, IL 60640
1235 W Foster Ave, Chicago, IL 60640Vince Dinh HomeSmart Connect LLC
-
$600,000 New Construction
- 2 Beds
- 2 Baths
5340 N Lincoln Ave Unit 202, Chicago, IL 60625
5340 N Lincoln Ave Unit 202, Chicago, IL 60625Emily Sachs Wong @properties Christie's International Real Estate
-
$189,900
- 1 Bed
- 1 Bath
5455 N Sheridan Rd Unit 2904, Chicago, IL 60640
5455 N Sheridan Rd Unit 2904, Chicago, IL 60640Sara Zamora Baird & Warner
-
$22,500
- Land
- 0 Sq Ft
303 W Ohio St Unit P173, Chicago, IL 60654
303 W Ohio St Unit P173, Chicago, IL 60654 -
$2,095,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,900 Sq Ft
2042 N Burling St Unit PH, Chicago, IL 60614
2042 N Burling St Unit PH, Chicago, IL 60614Carrie McCormick @properties Christie's International Real Estate
-
$899,000
- 3 Beds
- 2 Baths
920 W Barry Ave Unit 4, Chicago, IL 60657
920 W Barry Ave Unit 4, Chicago, IL 60657Ryan Huyler Compass
-
$1,295,000
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 2,650 Sq Ft
20 E Cedar St Unit 4D, Chicago, IL 60611
20 E Cedar St Unit 4D, Chicago, IL 60611Carrie McCormick @properties Christie's International Real Estate
-
$2,999,999
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 6,755 Sq Ft
6505 N Knox Ave, Lincolnwood, IL 60712
6505 N Knox Ave, Lincolnwood, IL 60712Stefanie Ridolfo Real Broker LLC
-
$1,184,000
3100 W Lexington St, Chicago, IL 60612
3100 W Lexington St, Chicago, IL 60612Marguerite Dooley Charles Rutenberg Realty of IL
-
$74,900
- Land
- 4,356 Sq Ft
- $749,000 per Acre
1125 S Richmond St, Chicago, IL 60612
1125 S Richmond St, Chicago, IL 60612 -
$300,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
500 N Damen Ave Unit 307, Chicago, IL 60622
500 N Damen Ave Unit 307, Chicago, IL 60622Elizabeth Amidon Jameson Sotheby's Intl Realty
-
$3,999,999
- Land
- 1.1 Acres
- $3,636,363 per Acre
6017-59 N Western Ave, Chicago, IL 60659
6017-59 N Western Ave, Chicago, IL 60659 -
$30,000
- Land
- 0 Sq Ft
630 N Franklin St Unit P31, Chicago, IL 60654
630 N Franklin St Unit P31, Chicago, IL 60654 -
$390,000
- 2 Beds
- 2 Baths
1525 N Claremont Ave Unit 1A, Chicago, IL 60622
1525 N Claremont Ave Unit 1A, Chicago, IL 60622Grigory Pekarsky Vesta Preferred LLC
-
$319,900
- 5 Beds
- 3 Baths
4319 W Potomac Ave, Chicago, IL 60651
4319 W Potomac Ave, Chicago, IL 60651Fernando Godoy eXp Realty
-
$999,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,322 Sq Ft
1150 W Hubbard St Unit 1E, Chicago, IL 60642
1150 W Hubbard St Unit 1E, Chicago, IL 60642Alyse Martinez Mark Allen Realty ERA Powered
-
$297,500
- 2 Beds
- 1 Bath
- 838 Sq Ft
2501 W Bryn Mawr Ave Unit 507, Chicago, IL 60659
2501 W Bryn Mawr Ave Unit 507, Chicago, IL 60659John Wassinger @properties Christie?s International Real Estate
-
$649,500
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,012 Sq Ft
1100 N Lake Shore Dr Unit 11B, Chicago, IL 60611
1100 N Lake Shore Dr Unit 11B, Chicago, IL 60611Ron Ehlers Compass
-
-
$349,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
2102 N Laramie Ave, Chicago, IL 60639
2102 N Laramie Ave, Chicago, IL 60639Michelle Flores Realty of America, LLC
-
$345,000
- Land
- 6,098 Sq Ft
- $2,464,286 per Acre
730 N Humphrey Ave, Oak Park, IL 60302
730 N Humphrey Ave, Oak Park, IL 60302 -
$899,000
- 2 Beds
- 2 Baths
1525 N Bosworth Ave Unit 3S, Chicago, IL 60642
1525 N Bosworth Ave Unit 3S, Chicago, IL 60642Jeffrey Lowe Compass
-
$105,000
- 2 Beds
- 1 Bath