$100,000
- Land
- 4.03 Acres
- $24,814 per Acre
316 S Lake Shore (306-02-316l) Dr, Chino Valley, AZ 86323
316 S Lake Shore (306-02-316l) Dr, Chino Valley, AZ 86323$100,000
316 S Lake Shore (306-02-316l) Dr, Chino Valley, AZ 86323
316 S Lake Shore (306-02-316l) Dr, Chino Valley, AZ 86323$175,000
3941 W Honey Ln, Chino Valley, AZ 86323
3941 W Honey Ln, Chino Valley, AZ 86323$150,000
6605 N Gray Gos Rd, Chino Valley, AZ 86323
6605 N Gray Gos Rd, Chino Valley, AZ 86323$130,000
316 S Lake Shore (306-02-316m) Dr, Chino Valley, AZ 86323
316 S Lake Shore (306-02-316m) Dr, Chino Valley, AZ 86323$165,000
0 Valley View Rd, Chino Valley, AZ 86323
0 Valley View Rd, Chino Valley, AZ 86323$114,900
853 N State Route 89 Unit 25, Chino Valley, AZ 86323
Cynthia Davies Clark Realty Homes and Land
$100,000
4249 W Cedar Heights Rd, Chino Valley, AZ 86323
4249 W Cedar Heights Rd, Chino Valley, AZ 86323$175,000
1490 Purple Sage Dr, Chino Valley, AZ 86323
Brad Bergamini Keller Williams Arizona Realty
$140,000
0 N Malapai Dr Unit PAR1069408, Chino Valley, AZ 86323
0 N Malapai Dr Unit PAR1069408, Chino Valley, AZ 86323$138,000
853 N State Route 89 Unit Lot 68, Chino Valley, AZ 86323
Ian Neufeld Realty ONE Group Mountain Desert
$119,000
853 N State Route 89 Unit 55, Chino Valley, AZ 86323
Lynne Meurs
$175,000
20047 Old State Route 89, Paulden, AZ 86323
20047 Old State Route 89, Paulden, AZ 86323$119,000
1150 S Lakeshore Dr, Chino Valley, AZ 86323
1150 S Lakeshore Dr, Chino Valley, AZ 86323$139,000
00 W Cave Creek Rd, Chino Valley, AZ 86323
00 W Cave Creek Rd, Chino Valley, AZ 86323$160,000