$310,000
- Land
- 1.65 Acres
- $187,879 per Acre
1091 S State Route 89, Chino Valley, AZ 86323
1091 S State Route 89, Chino Valley, AZ 86323$310,000
1091 S State Route 89, Chino Valley, AZ 86323
1091 S State Route 89, Chino Valley, AZ 86323$339,300
1787 E Perkinsville Rd, Chino Valley, AZ 86323
Leslie Jacobs
Iannelli and Associates
(520) 729-4465
$399,900
1331 Red Cinder Rd, Chino Valley, AZ 86323
Jeffrey Martin RealtyONEGroup Mountain Desert
$360,000
X N Road 1 E, Chino Valley, AZ 86323
X N Road 1 E, Chino Valley, AZ 86323$300,000
0 N Rd 2 Unit PAR1079020, Chino Valley, AZ 86323
0 N Rd 2 Unit PAR1079020, Chino Valley, AZ 86323$374,900 New Construction
599 N Blue Sage Trail, Chino Valley, AZ 86327
Charles Clark Clark Realty Homes and Land
$394,990 New Construction
1107 Meta Rd, Chino Valley, AZ 86323
$350,000
1354 Tumbleweed Dr, Chino Valley, AZ 86323
Serenity Villalobos Coldwell Banker Northland
$375,000
2002 E Road 2 N, Chino Valley, AZ 86323
Molly Auman Russ Lyon Sotheby's International Realty
$400,000
138 E Liana Dr, Chino Valley, AZ 86323
Molly Auman Russ Lyon Sotheby's International Realty
$305,000
1720 Purple Sage Dr, Chino Valley, AZ 86323
Lori Morrill Realty ONE Group Mountain Desert
$380,000
2310 N Smoki Trail, Chino Valley, AZ 86323
Christy Couch Realty ONE Group Mountain Desert
$389,900
855 Cottonwood Ln, Chino Valley, AZ 86323
Marj Melchiors Russ Lyon Sotheby's International Realty
$399,900
576 N Sioux Dr, Chino Valley, AZ 86323
Charles Clark Clark Realty Homes and Land
$391,990 New Construction
Leon Plan at Perkinsville, Chino Valley, AZ 86323