$550,000 Sold May 08, 2026
43 Putters Way, Middletown, NY 10940
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,013 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- $183/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $603,383
Last Listing Agent Chris Staritz Howard Hanna Rand Realty
43 Putters Way, Middletown, NY 10940