$242,000 Sold Dec 03, 2025
10401 Manoa Ave, Cleveland, OH 44144
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,570 Sq Ft
- Built 1926
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $94/SF
- 83 Days On Market
Current Estimated Value $239,680
Last Listing Agent Ashley Hammett Homex Real Estate Solutions LLC
10401 Manoa Ave, Cleveland, OH 44144