$150,000
- Land
- 10.08 Acres
- $14,878 per Acre
31410 Highway 146 N, Cleveland, TX 77327
31410 Highway 146 N, Cleveland, TX 77327$150,000
31410 Highway 146 N, Cleveland, TX 77327
31410 Highway 146 N, Cleveland, TX 77327$3,800,000
811 N Fostoria Rd, Cleveland, TX 77328
811 N Fostoria Rd, Cleveland, TX 77328$70,000
000 County Road 2274, Cleveland, TX 77327
000 County Road 2274, Cleveland, TX 77327$239,050
20122 Meadow Lake Rd, Cleveland, TX 77328
20122 Meadow Lake Rd, Cleveland, TX 77328$379,990
3658 Reaves Rd, Cleveland, TX 77328
Rosalba Cabrera RE/MAX Real Estate Assoc.
$660,000
10363 Timber Switch Rd, Cleveland, TX 77328
Corina Sepulveda Red Door Realty & Associates
$250,000
931 Trails End Dr, Cleveland, TX 77328
Grecia Berrios Realty Of America, LLC
$230,000
221 Macie Ln, Cleveland, TX 77328
Iris Aguirre NB Elite Realty
$4,800,000
10785 Farm To Market Road 2518, Cleveland, TX 77327
10785 Farm To Market Road 2518, Cleveland, TX 77327$280,000
0 Magnolia Rd Unit 30644407, Cleveland, TX 77328
0 Magnolia Rd Unit 30644407, Cleveland, TX 77328$89,000
0000 Culberson St, Cleveland, TX 77327
0000 Culberson St, Cleveland, TX 77327$145,000
378 County Road 381, Cleveland, TX 77328
378 County Road 381, Cleveland, TX 77328$240,000
11261 Crossno Dr, Cleveland, TX 77328
Regina Vollmer Jane Byrd Properties International LLC
$299,000
1249 County Road 2309, Cleveland, TX 77327
Tara Hanel Full Circle Texas
$480,000
0 Barton Place Dr, Cleveland, TX 77327
0 Barton Place Dr, Cleveland, TX 77327$139,995
21099 Angus Dr, Cleveland, TX 77328