$234,999
- Land
- 5 Acres
- $47,000 per Acre
12297 Rebel Rd, Cleveland, TX 77327
12297 Rebel Rd, Cleveland, TX 77327$234,999
12297 Rebel Rd, Cleveland, TX 77327
12297 Rebel Rd, Cleveland, TX 77327$204,990
120 Road 5714, Cleveland, TX 77327
$201,990
877 Rd 590114 Rd, Cleveland, TX 77327
$208,000
244 Road 5506, Cleveland, TX 77327
Jennifer Richard JLA Realty
$235,000
6000 Road 5503, Cleveland, TX 77327
Jose Joya PAK Home Realty
$230,000
485 County Road 5006, Cleveland, TX 77327
Sonia Salazar LPT Realty, LLC
$220,000
5153 Road 3540, Cleveland, TX 77327
Dayana Flores Realty Of America, LLC
$204,990
148 Road 5714, Cleveland, TX 77327
$240,000
1413 Truman St Unit 1415, Cleveland, TX 77327
Kyle Heffron Top Guns Realty on Lake Conroe
$290,000
2750 County Road 3540, Cleveland, TX 77327
Nadia Deanda Texas Prominent Realty Inc
$227,000
805 Willow Ave, Cleveland, TX 77327
Sandra Billings Billings Real Estate Group
$284,990
10411 Woodhill Spa Ln, Cleveland, TX 77327
Shirley Swab eXp Realty LLC
$219,999
135 Brittany Ln, Cleveland, TX 77328
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$240,900
10711 Ellerston Rd, Cleveland, TX 77327
Katherine Beltran Adams Homes Realty INC
$274,900
25511 Blooming Hazel Dr, Cleveland, TX 77328
Jack Lipar LGI Homes
$299,900
1105 Lyle West Ave, Cleveland, TX 77327
Brenda Hernandez Framework Properties
$274,990
175 County Road 51030, Cleveland, TX 77327
$265,990
Oxford Plan at Pinewood Trails, Cleveland, TX 77328
$236,000
457 County Road 3773, Cleveland, TX 77327
Rachel Hayes Walzel Properties - Corporate Office