$128,000
30 Rocky Point St, Plattsburgh, NY 12901
- 3 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $135/SF
Current Estimated Value $151,160
Last Listing Agent Michael Rowe Kavanaugh Realty-Plattsburgh
30 Rocky Point St, Plattsburgh, NY 12901