$249,900 Sold Dec 09, 2025
59 Old Post Rd Unit AR1, Clinton, CT 06413
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 855 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $292/SF
- 26 Days On Market
Last Listing Agent Gary Damato Press/Cuozzo Realtors
59 Old Post Rd Unit AR1, Clinton, CT 06413