$88,500
- Land
- 5.9 Acres
- $15,000 per Acre
Tract 4 Topaz Way, Parrottsville, TN 37843
Tract 4 Topaz Way, Parrottsville, TN 37843$88,500
Tract 4 Topaz Way, Parrottsville, TN 37843
Tract 4 Topaz Way, Parrottsville, TN 37843$279,000
1059 Blue Mill Rd, Del Rio, TN 37727
Don Fabrikant Country Living Realty
$36,500
133 Huffman Way, Newport, TN 37821
133 Huffman Way, Newport, TN 37821$450,000
2745 Cosby Hwy, Cosby, TN 37722
Patsy Cureton Tennessee Life Real Estate Professionals
$985,000
225 Maranatha Way, Cosby, TN 37722
Janet Giffee eXp Realty, LLC 7720
$50,000
0 Bogard Rd Unit 708059, Cosby, TN 37722
0 Bogard Rd Unit 708059, Cosby, TN 37722$72,500
0000 Cosby Hwy, Cosby, TN 37722
0000 Cosby Hwy, Cosby, TN 37722$259,000
3226 Big Creek Rd, Hartford, TN 37753
Katelyn Warren Century 21 Legacy GP
$159,000
330 Filbert St, Newport, TN 37821
AMY NEAL EXIT Realty of the Smokies
$339,000
1060 Sunset Cir, Newport, TN 37821
1060 Sunset Cir, Newport, TN 37821$49,900
Lot 31 Splendor Way, Parrottsville, TN 37843
Lot 31 Splendor Way, Parrottsville, TN 37843$109,000
1650-A E Highway 25 70, Newport, TN 37821
1650-A E Highway 25 70, Newport, TN 37821$540,000
364 Jasmine Dr, Newport, TN 37821
Peggy Holt Weichert, REALTORS - Tiger Real Estate
$409,900
3863 Holders Grove Rd, Cosby, TN 37722
Sandra Brown Dream Catcher Realty
$29,000
133 River Rapids Way, Del Rio, TN 37727
133 River Rapids Way, Del Rio, TN 37727$299,999
533 Centerview St, Newport, TN 37821
Lisa Askew Askew Realty Group
$43,000
0 Cougar Trail 3ac, Del Rio, TN 37727
0 Cougar Trail 3ac, Del Rio, TN 37727$68,000