$699,000 Last List Price Sold Nov 07, 2025
4252 N Magnolia Dr, Coeur D'Alene, ID 83815
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,124 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $329/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $710,838
Last Listing Agent Kevin Pickford Keller Williams Realty Coeur d'Alene
4252 N Magnolia Dr, Coeur D'Alene, ID 83815