Coffee County AL Homes under $200,000
-
-
$151,200
- Land
- 18.9 Acres
- $8,000 per Acre
0 Freedom Dr, Enterprise, AL 36330
0 Freedom Dr, Enterprise, AL 36330 -
$199,900
$50K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,220 Sq Ft
201 Wimbledon Dr, Enterprise, AL 36330
201 Wimbledon Dr, Enterprise, AL 36330SHERRY LINDLEY TEAM LINDA SIMMONS REAL ESTATE
-
$155,000
$20K PRICE DROP- Land
- 3.79 Acres
- $40,897 per Acre
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330
101 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330 -
$168,000
- Land
- 25 Acres
- $6,720 per Acre
0 County Road 307, Glenwood, AL 36034
0 County Road 307, Glenwood, AL 36034 -
$182,500
$3K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,494 Sq Ft
109 Wakefield Way, Enterprise, AL 36330
109 Wakefield Way, Enterprise, AL 36330Kim Owens Simply South Realty LLC
-
$150,000
- Land
- 13.14 Acres
- $11,416 per Acre
0 County Road 534, New Brockton, AL 36351
0 County Road 534, New Brockton, AL 36351 -
$105,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,226 Sq Ft
1008 E Park Ave, Enterprise, AL 36330
1008 E Park Ave, Enterprise, AL 36330Bob Kuykendall Century 21 Regency Realty
-
-
$199,800
New Construction $1K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,275 Sq Ft
114 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330
114 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330Billy Cotter CENTURY 21 REGENCY REALTY
-
$140,400
$55K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,310 Sq Ft
905 W College St, Enterprise, AL 36330
905 W College St, Enterprise, AL 36330Jackie Whitehead ERA Porch Light Properties, LLC
-
$155,000
$18K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,494 Sq Ft
115 Woodrun Dr, Enterprise, AL 36330
115 Woodrun Dr, Enterprise, AL 36330Cristi Dean Keller Williams Realty Southeast Alabama
-
$175,000
- Land
- 4.83 Acres
- $36,232 per Acre
430 County Road 711, Enterprise, AL 36330
430 County Road 711, Enterprise, AL 36330 -
$164,900
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,494 Sq Ft
48 Woodfield Place, Enterprise, AL 36330
48 Woodfield Place, Enterprise, AL 36330Samuel Seals COLDWELL BANKER PRESTIGE HOMES AND REAL ESTATE
-
$150,000
- Land
- 33,541 Sq Ft
- $194,805 per Acre
1302 Rucker Blvd, Enterprise, AL 36330
1302 Rucker Blvd, Enterprise, AL 36330 -
$174,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,175 Sq Ft
933 Sunset Blvd, Elba, AL 36323
933 Sunset Blvd, Elba, AL 36323Krystal Diaz Epique Realty
-
$115,000
- Land
- 3.09 Acres
- $37,217 per Acre
LOT 10 County Road 711, Enterprise, AL 36330
LOT 10 County Road 711, Enterprise, AL 36330 -
$175,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,248 Sq Ft
219 Yellowleaf Dr, Enterprise, AL 36330
219 Yellowleaf Dr, Enterprise, AL 36330Tommy Brakefield Brinston Avenue Real Estate
-
$150,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,905 Sq Ft
6133 County Road 110, Brundidge, AL 36010
6133 County Road 110, Brundidge, AL 36010Tanesha Whatley Bluekey Properties
-
$181,750
$11K PRICE DROP- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,454 Sq Ft
1451 Shellfield Rd, Enterprise, AL 36330
1451 Shellfield Rd, Enterprise, AL 36330Iris Waters Heritage Home Realty
-
-
$137,000
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,380 Sq Ft
78 Woodfield Place, Enterprise, AL 36330
78 Woodfield Place, Enterprise, AL 36330Carolyn Nicholson COLDWELL BANKER PRESTIGE HOMES AND REAL ESTATE
-
$145,000
- Land
- 34,848 Sq Ft
- $181,250 per Acre
0 E Lee St, Enterprise, AL 36330
0 E Lee St, Enterprise, AL 36330 -
$198,000
- Land
- 19,994 Sq Ft
- $431,373 per Acre
00 Boll Weevil Cir, Enterprise, AL 36330
00 Boll Weevil Cir, Enterprise, AL 36330 -
$195,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,950 Sq Ft
211 N John St, New Brockton, AL 36351
211 N John St, New Brockton, AL 36351Tracey Simmons Primus Realty Group dba REMAX Premier
-
$120,000
- Land
- 1.68 Acres
- $71,429 per Acre
306,404,408,410 Turtle Back Trail, Enterprise, AL 36330
306,404,408,410 Turtle Back Trail, Enterprise, AL 36330 -
$196,900
$1K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,275 Sq Ft
136 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330
136 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330Daniel Demers Sell Your Home Services Inc.
-
$145,000
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,380 Sq Ft
125 Pineridge Dr, Enterprise, AL 36330
125 Pineridge Dr, Enterprise, AL 36330SHERRY LINDLEY TEAM LINDA SIMMONS REAL ESTATE
-
$104,900
$30K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,574 Sq Ft
714 Byrd Mill Rd, New Brockton, AL 36351
714 Byrd Mill Rd, New Brockton, AL 36351Sherri Morgan Vylla Home
-
$175,000
- Land
- 2.3 Acres
- $76,087 per Acre
0 Hickman Ave Unit 557061, Elba, AL 36323
0 Hickman Ave Unit 557061, Elba, AL 36323 -
$181,750
$11K PRICE DROP- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,454 Sq Ft
1451 Shellfield Rd, Enterprise, AL 36330
1451 Shellfield Rd, Enterprise, AL 36330Iris Waters Heritage Home Realty, LLC
-
$120,000
- Land
- 1.68 Acres
- $71,429 per Acre
306, 404, 408, & 410 Turtle Back Trail, Enterprise, AL 36330
306, 404, 408, & 410 Turtle Back Trail, Enterprise, AL 36330 -
$199,800
New Construction $1K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,275 Sq Ft
112 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330
112 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330Billy Cotter CENTURY 21 REGENCY REALTY
-
$143,760
- Land
- 29.95 Acres
- $4,800 per Acre
0 County Road 646 Unit 2, Coffee Springs, AL 36318
0 County Road 646 Unit 2, Coffee Springs, AL 36318 -
$199,800
New Construction $1K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,275 Sq Ft
118 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330
118 Juniper Cove, Enterprise, AL 36330Billy Cotter CENTURY 21 REGENCY REALTY
-
$177,850
$178M PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,581 Sq Ft
472 Claxton Ave, Elba, AL 36323
472 Claxton Ave, Elba, AL 36323Cristy Byrd Merrifield & Pilcher Realty
-
$175,000
- Land
- 4 Acres
- $43,750 per Acre
102 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330
102 Preserve Dr, Enterprise, AL 36330 -
$195,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,350 Sq Ft
105 Deerfield Dr, Enterprise, AL 36330
105 Deerfield Dr, Enterprise, AL 36330Jennifer Reynolds EXP Realty LLC
-
$131,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
1176 Oak Ave, Elba, AL 36323
1176 Oak Ave, Elba, AL 36323Carolyn Nicholson COLDWELL BANKER PRESTIGE HOMES AND REAL ESTATE
-
$104,900
$11K PRICE DROP- Land
- 21 Acres
- $4,995 per Acre
0 Taylor Mill Rd Unit 21, Elba, AL 36323
0 Taylor Mill Rd Unit 21, Elba, AL 36323
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 2