$1,999,999
- Land
- 9.37 Acres
- $213,447 per Acre
6141 County Road 168, McKinney, TX 75071
6141 County Road 168, McKinney, TX 75071$1,999,999
6141 County Road 168, McKinney, TX 75071
6141 County Road 168, McKinney, TX 75071$1,724,900
3831 Pandora Dr, Celina, TX 75009
Anne Carrancejie Berkshire HathawayHS PenFed TX
$330,000
5715 Shady Hill Cir, Princeton, TX 75407
CheiAnne Tarrant XC Realty
$190,000
Lot 1 County Road 814, Farmersville, TX 75442
Lot 1 County Road 814, Farmersville, TX 75442$456,000
29 B Lake Breeze Dr, McKinney, TX 75071
29 B Lake Breeze Dr, McKinney, TX 75071$280,000
235 Griffith Dr Unit 35, Princeton, TX 75407
Christie Cannon LPT Realty LLC
$1,689,000
TBD County Road 800, Nevada, TX 75189
TBD County Road 800, Nevada, TX 75189$1,275,000
8838 County Road 133, Celina, TX 75009
Charlotte Tittle Collin County Realty, Inc.
$355,315
TBD Lot 2 County Road 703, Farmersville, TX 75442
TBD Lot 2 County Road 703, Farmersville, TX 75442$1,299,990
1820 N Winningkoff Rd, Allen, TX 75002
Ann Hayle EXP REALTY
$599,900
1074 Top Deck Trail, Lucas, TX 75002
1074 Top Deck Trail, Lucas, TX 75002$575,000
1403 Lakeview Dr, Wylie, TX 75098
Amanda Ravetta Coldwell Banker Apex, REALTORS
$894,990
5504 Gaelic Dr, Celina, TX 75009
John Santasiero Riverway Properties
$3,999,900
10641 County Road 632, Blue Ridge, TX 75424
Stacie Noble Coldwell Banker Apex, REALTORS
$4,250,000
11544 County Road 491, Princeton, TX 75407
11544 County Road 491, Princeton, TX 75407$1,195,000
1451 Meandro Ria Ln, McKinney, TX 75069
Brooke Puckett Matlock Real Estate Group