$850,000
- Land
- 17.33 Acres
- $49,048 per Acre
2787 Lonesome Dove, Farmersville, TX 75442
2787 Lonesome Dove, Farmersville, TX 75442$850,000
2787 Lonesome Dove, Farmersville, TX 75442
2787 Lonesome Dove, Farmersville, TX 75442$1,500,000
5010 E Parker Rd, Allen, TX 75002
5010 E Parker Rd, Allen, TX 75002$229,000
227 Ticky Dr, Princeton, TX 75407
227 Ticky Dr, Princeton, TX 75407$1,902,700
Lot 1 Louisiana, Celina, TX 75009
Lot 1 Louisiana, Celina, TX 75009$282,500
2648 Private Road 5101, Farmersville, TX 75442
2648 Private Road 5101, Farmersville, TX 75442$4,356,000
3000 Choate Pkwy, Celina, TX 75009
3000 Choate Pkwy, Celina, TX 75009Showing Results 641 - 646, Page 17 of 17