$950,000
- Land
- 12.33 Acres
- $77,048 per Acre
11408 N 129th East Ave, Owasso, OK 74055
11408 N 129th East Ave, Owasso, OK 74055$950,000
11408 N 129th East Ave, Owasso, OK 74055
11408 N 129th East Ave, Owasso, OK 74055$155,000
002 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
002 N 4030 Rd, Talala, OK 74080$155,000
003 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
003 N 4030 Rd, Talala, OK 74080$1,100,000
40800 N 3988 Rd, Collinsville, OK 74021
Adam Rotert AvHome Realty
$457,500
12101 N 168th East Ave, Collinsville, OK 74021
Karen Thomason Wells Keller Williams Premier
$290,000
18952 Savage Ct, Collinsville, OK 74021
Yer Lee Coldwell Banker Select
$205,000
215 N Main St, Vera, OK 74082
Jenna Mobley HomeSmart Stellar Realty
$264,900
14236 N 73rd East Ave, Collinsville, OK 74021
Brandon Hart
Flotilla Real Estate Partners
(539) 265-5835
$299,528
2503 W Main St, Collinsville, OK 74021
Hunter Reavis Pennington & Assoc Realtors
$260,000
13647 N 111th Ave E, Collinsville, OK 74021
Calvin Baker Kevo LLC
$234,900
14315 N 73rd East Ave, Collinsville, OK 74021
Brandon Hart
Flotilla Real Estate Partners
(539) 217-3473
$581,550
5614 E 146th St N, Collinsville, OK 74021
5614 E 146th St N, Collinsville, OK 74021$1,159,770
5516 E 146th St N, Collinsville, OK 74021
5516 E 146th St N, Collinsville, OK 74021$412,918
5636 E 146th St N, Collinsville, OK 74021
5636 E 146th St N, Collinsville, OK 74021$317,768
5672 E 146th St N, Collinsville, OK 74021
5672 E 146th St N, Collinsville, OK 74021$866,220
5538 E 146th St N, Collinsville, OK 74021
5538 E 146th St N, Collinsville, OK 74021$346,533