Homes for Sale near Emmaus Elementary School
-
-
$379,000
- 3,678 Sq Ft
817 College St, Columbus, MS 39701
817 College St, Columbus, MS 39701Tanner Dolan SWOOPE REAL ESTATE & PROPERTY MANAGEMENT LLC
-
$160,000
- Land
- 16 Acres
- $10,000 per Acre
Lot 6 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705
Lot 6 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705 -
$150,000
- 2,098 Sq Ft
225 Maple St, Columbus, MS 39702
225 Maple St, Columbus, MS 39702DAYLEIGH BOUTWELL ELEVATION REAL ESTATE GROUP
-
$82,500
- Land
- 4.5 Acres
- $18,333 per Acre
Lot 2 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705
Lot 2 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705 -
$265,000
- Land
- 41 Acres
- $6,463 per Acre
Lot 8 Ridge Rd, Columbus, MS 39705
Lot 8 Ridge Rd, Columbus, MS 39705 -
$154,900
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,238 Sq Ft
99 Lincoln Rd, Columbus, MS 39705
99 Lincoln Rd, Columbus, MS 39705Angela Laster CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
-
$79,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#1 Parkview Unit 25-1865, Columbus, MS 39701
0 Lot#1 Parkview Unit 25-1865, Columbus, MS 39701 -
$330,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,400 Sq Ft
174 Jolly Ridge Cir, Columbus, MS 39705
174 Jolly Ridge Cir, Columbus, MS 39705STEPHANIE GODFREY COLDWELL BANKER FRADY & ASSOCIATES
-
$299,900 New Construction
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,022 Sq Ft
226 Sylvan Rd, Columbus, MS 39702
226 Sylvan Rd, Columbus, MS 39702KALEENA RICHARDSON LEGACY REAL ESTATE GROUP
-
$55,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#19 Parkview Unit 25-1880, Columbus, MS 39701
0 Lot#19 Parkview Unit 25-1880, Columbus, MS 39701 -
-
$109,000
- Land
- 13.6 Acres
- $8,015 per Acre
0 Yorkville Rd E, Columbus, MS 39702
0 Yorkville Rd E, Columbus, MS 39702 -
$299,900 New Construction
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,022 Sq Ft
230 Sylvan Rd, Columbus, MS 39702
230 Sylvan Rd, Columbus, MS 39702KALEENA RICHARDSON LEGACY REAL ESTATE GROUP
-
$324,900
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,832 Sq Ft
2263 Ridge Rd, Columbus, MS 39705
2263 Ridge Rd, Columbus, MS 39705Angela Laster CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
-
$60,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#15 Parkview Unit 25-1876, Columbus, MS 39701
0 Lot#15 Parkview Unit 25-1876, Columbus, MS 39701 -
$324,900
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,118 Sq Ft
151 Countryside Way, Columbus, MS 39702
151 Countryside Way, Columbus, MS 39702KENDRA SPEARS LEGACY REAL ESTATE GROUP
-
-
$55,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#23 Parkview Unit 25-1886, Columbus, MS 39701
0 Lot#23 Parkview Unit 25-1886, Columbus, MS 39701 -
$690,000
- 1,787 Sq Ft
413 N Mccrary Rd, Columbus, MS 39702
413 N Mccrary Rd, Columbus, MS 39702Taylor Richardson DELTA-GULF REAL ESTATE CORPORATION
-
$338,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,601 Sq Ft
296 Sherwood Dr, Columbus, MS 39705
296 Sherwood Dr, Columbus, MS 39705STEPHANIE GODFREY COLDWELL BANKER FRADY & ASSOCIATES
-
$130,000
- Land
- 13 Acres
- $10,000 per Acre
Lot 5 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705
Lot 5 Jess Lyons Rd, Columbus, MS 39705 -
$70,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#31 Parkview Unit 25-2509, Columbus, MS 39701
0 Lot#31 Parkview Unit 25-2509, Columbus, MS 39701 -
$84,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,326 Sq Ft
1720 Forrest Hill Dr, Columbus, MS 39701
1720 Forrest Hill Dr, Columbus, MS 39701Brian Brockman Bang Realty
-
$180,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,264 Sq Ft
1619 Ridge Rd, Columbus, MS 39705
1619 Ridge Rd, Columbus, MS 39705ELIZABETH MORAN CRYE-LEIKE PROPERTIES UNLIMITED
-
$462,000
- Land
- 11.57 Acres
- $39,931 per Acre
0 W Lehmberg Rd, Columbus, MS 39702
0 W Lehmberg Rd, Columbus, MS 39702 -
$350,000
- 6 Beds
- 3 Baths
- 3,847 Sq Ft
20 Stokes Rd, Columbus, MS 39702
20 Stokes Rd, Columbus, MS 39702ASHLEY MCGREGORY B.O.S.S. REALTY
-
$70,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Lot#29 Parkview Unit 25-2507, Columbus, MS 39701
0 Lot#29 Parkview Unit 25-2507, Columbus, MS 39701 -
$299,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,835 Sq Ft
1017 College St, Columbus, MS 39701
1017 College St, Columbus, MS 39701Bill Strauss COLDWELL BANKER FRADY & ASSOCIATES
-
$200,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,187 Sq Ft
112 Gaylane Dr, Columbus, MS 39702
112 Gaylane Dr, Columbus, MS 39702CODY COLEMAN ELEVATION REAL ESTATE GROUP
-
$295,000
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,368 Sq Ft
406 N 3rd St, Columbus, MS 39701
406 N 3rd St, Columbus, MS 39701Nadia Colom JONES EXPANSION GROUP, LLC
-
$319,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,315 Sq Ft
178 Rogers Way, Columbus, MS 39702
178 Rogers Way, Columbus, MS 39702KENDRA SPEARS LEGACY REAL ESTATE GROUP
-
$175,000
- Land
- 1 Acre
- $175,000 per Acre
Lot 2 Chubby Dr, Columbus, MS 39705
Lot 2 Chubby Dr, Columbus, MS 39705 -
$408,500
- 5,503 Sq Ft
1024 3rd Ave N, Columbus, MS 39701
1024 3rd Ave N, Columbus, MS 39701Tanner Dolan SWOOPE REAL ESTATE & PROPERTY MANAGEMENT LLC
-
$379,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,160 Sq Ft
323 Forest Glen Rd, Columbus, MS 39705
323 Forest Glen Rd, Columbus, MS 39705KALEENA RICHARDSON LEGACY REAL ESTATE GROUP
-
$319,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,830 Sq Ft
961 Phillips Hill Rd, Columbus, MS 39702
961 Phillips Hill Rd, Columbus, MS 39702Colin Krieger RE/MAX PARTNERS
-
$180,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,304 Sq Ft
262 Center Rd, Columbus, MS 39702
262 Center Rd, Columbus, MS 39702DAYLEIGH BOUTWELL ELEVATION REAL ESTATE GROUP
-
$35,000
- Land
- 1.65 Acres
- $21,212 per Acre
Lot 3 Lost Lake Hills Rd, Columbus, MS 39702
Lot 3 Lost Lake Hills Rd, Columbus, MS 39702 -
$159,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,694 Sq Ft
3559 Mississippi 50, Columbus, MS 39702
3559 Mississippi 50, Columbus, MS 39702Colin Krieger RE/MAX PARTNERS
-
$64,500
- Land
- 10.3 Acres
- $6,262 per Acre
0 Nashville Ferry Rd E, Columbus, MS 39702
0 Nashville Ferry Rd E, Columbus, MS 39702
Showing Results 161 - 200, Page 5 of 7