$13,000
- Land
- 2.15 Acres
- $6,044 per Acre
XXXX Kopopelli Lane Lot 16, Columbus, NM 88029
XXXX Kopopelli Lane Lot 16, Columbus, NM 88029$13,000
XXXX Kopopelli Lane Lot 16, Columbus, NM 88029
XXXX Kopopelli Lane Lot 16, Columbus, NM 88029$13,000
XXXX Roadrunner Lane Lot 8, Columbus, NM 88029
XXXX Roadrunner Lane Lot 8, Columbus, NM 88029$13,000
XXXX Coyote Lane Lot 19, Columbus, NM 88029
XXXX Coyote Lane Lot 19, Columbus, NM 88029$13,000
XXXX Coyote Lane Lot 18, Columbus, NM 88029
XXXX Coyote Lane Lot 18, Columbus, NM 88029$13,000
XXXX Kopopelli Lane Lot 15, Columbus, NM 88029
XXXX Kopopelli Lane Lot 15, Columbus, NM 88029$2,500,000
29570 San Diego Rd SE, Columbus, NM 88029
Keith Brownfield BHGRE Steinborn & Associates
$120,000
541 W North Boundary Ave, Columbus, NM 88029
Tony Hernandez DEMING REALTY CO., LLC.
$3,250
XXXX E Higday Ave, Columbus, NM 88029
XXXX E Higday Ave, Columbus, NM 88029$5,500
XXXX E Ross Ave, Columbus, NM 88029
XXXX E Ross Ave, Columbus, NM 88029$40,000
xxx Powerline Road Se Rd, Columbus, NM 88031
xxx Powerline Road Se Rd, Columbus, NM 88031$81,000
TBD S Pie Rd SE, Columbus, NM 88030
TBD S Pie Rd SE, Columbus, NM 88030$37,000
XXXX Missouri St, Deming, NM 88030
XXXX Missouri St, Deming, NM 88030$6,500
xxxx Blazing Trail SE, Deming, NM 88030
xxxx Blazing Trail SE, Deming, NM 88030$149,950
382 Lucas Street Aka 1308 W North Boundary, Columbus, NM 88029
ROSEANNA KUHLMAN UNITED COUNTRY DOWNTOWN REAL ESTATE
$225,900
50 N Main St, Deming, NM 88030
Malinda Hoyal Mahnke Deming High Desert Realty
$145,000