$175,000
4508 Glenmawr Ave, Columbus, OH 43224
- 2 Beds
- 1 Bath
- 768 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- 22% Below List Price
- $228/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $178,833
Last Listing Agent Lee Ann Steed Red 1 Realty
4508 Glenmawr Ave, Columbus, OH 43224