$42,000
0 N8339 Unit Lot 29 258072, Concho, AZ 85924
- Land
- 36.45 Acres
- $1,152 per Acre
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- 5 Days On Market
Last Listing Agent Marleigh Freyenhagen Dominion Group Properties
0 N8339 Unit Lot 29 258072, Concho, AZ 85924