$3,560,000
- Land
- 84 Acres
- $42,381 per Acre
3203 Lee Seminary Rd, Cookeville, TN 38506
3203 Lee Seminary Rd, Cookeville, TN 38506$3,560,000
3203 Lee Seminary Rd, Cookeville, TN 38506
3203 Lee Seminary Rd, Cookeville, TN 38506$349,900
1080 Old Cavalry Rd, Cookeville, TN 38506
Chris Dalton Highlands Elite Real Estate
$474,900
5004 Curtis Way, Cookeville, TN 38506
Vickie Loftis American Way Real Estate
$2,596,000
4160 Bennett Rd, Cookeville, TN 38506
4160 Bennett Rd, Cookeville, TN 38506$349,900
6101 Spring Creek Rd, Cookeville, TN 38506
Kelly Morgan The Realty Firm
$674,500
0 Anson Rd, Cookeville, TN 38501
Sean Maxwell Whitetail Properties Real Estate, LLC
$49,929
0 Spring Creek Rd Unit RTC3193863, Cookeville, TN 38506
0 Spring Creek Rd Unit RTC3193863, Cookeville, TN 38506$89,900
2177 Cookeville Hwy, Cookeville, TN 38506
2177 Cookeville Hwy, Cookeville, TN 38506$2,249,000
6211 Rocky Point Rd, Cookeville, TN 38506
Sabrina Brazle Provision Realty Group
$49,929
0 Spring Creek Rd Unit 244210, Cookeville, TN 38506
0 Spring Creek Rd Unit 244210, Cookeville, TN 38506$79,900
5757 Emerald Rd, Cookeville, TN 38501
5757 Emerald Rd, Cookeville, TN 38501$849,900
810 Breeding Ave, Cookeville, TN 38501
810 Breeding Ave, Cookeville, TN 38501$300,000
2390 Bowser Rd, Cookeville, TN 38506
2390 Bowser Rd, Cookeville, TN 38506$1,200,000
4671 Bunker Hill Rd, Cookeville, TN 38506
David Eldridge The Real Estate Collective
$667,500
1069 Mcgregor Ln, Cookeville, TN 38501
Vickie Loftis American Way Real Estate
$49,929
0 Spring Creek Rd Unit 1340038, Cookeville, TN 38506