$463,990 Sold Dec 15, 2025
17725 S Sweet Fern Ave, Vail, AZ 85641
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,425 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $191/SF
- 75 Days On Market
Current Estimated Value $464,820
Lennar Sycamore Canyon - Inspiration Collection
17725 S Sweet Fern Ave, Vail, AZ 85641