$475,000 Sold Sep 09, 2025
1569 Chateau Dr, Cottonwood, AZ 86326
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,660 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $286/SF
- 104 Days On Market
Current Estimated Value $476,656
Last Listing Agent R. James Adams eXp Realty
1569 Chateau Dr, Cottonwood, AZ 86326