$29,900
- Land
- 3.61 Acres
- $8,283 per Acre
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426$29,900
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426$79,900
723 N Greenbrier Ave, Covington, VA 24426
Charles Burnette
Burnette Real Estate Sales & Management Inc.
(540) 452-4179
$295,000
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426$2,590,000
308 Crowder Hollow Rd, Covington, VA 24426
Cristen Walton Greenway's Real Estate & Auction Inc
$225,000
4200 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426
4200 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426$375,000
Contact Agent, Covington, VA 24426
Bryan Thompson Whitetail Properties Real Estate
$219,000
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426$5,000,000
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426$444,000
306 Woodbrook Dr, Covington, VA 24426
Dominika Williams HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$539,000
800 E Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
Lisa Brown HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$429,000
252 S River Rd, Covington, VA 24426
Michael Trani RE/MAX ALL STARS
$375,000
5300 Big Ridge Rd, Covington, VA 24426
Bryan Thompson
$649,000
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426$259,900
616 Dunbrack Rd, Covington, VA 24426
Jeff Black Lexington Real Estate Connection
$89,000
0 Dry Run Overlook, Covington, VA 24426
0 Dry Run Overlook, Covington, VA 24426$236,500
7150 Mill Branch Rd, Covington, VA 24426
Monty Bowman HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$1,250,000
500 Jacksons Flat, Covington, VA 24426
Patrick Charlton CHARLTON ASSOCIATES
$215,000
306 Broken Arrow Ln, Covington, VA 24426
Tara Brewster Greenway's Real Estate & Auction Inc
$114,900
5406 Johnson Creek Rd, Covington, VA 24426
Dwayne Epperly KELLER WILLIAMS REALTY ROANOKE
$219,000
0 Middle Mountain Rd, Covington, VA 24426
0 Middle Mountain Rd, Covington, VA 24426$1,250,000
500 Jackson Flat, Covington, VA 24426
Patrick Charlton Charlton Associates
$499,000
6402 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426
Garland Humphries, Jr HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC