Craighead County AR Homes for Sale
-
-
$794,900
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 4,342 Sq Ft
343 County Road 428, Jonesboro, AR 72404
343 County Road 428, Jonesboro, AR 72404Cayla Cory Halsey Real Estate
-
$220,900 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,355 Sq Ft
5317 Orchard Pass, Jonesboro, AR 72404
5317 Orchard Pass, Jonesboro, AR 72404Lennar Builder -
$185,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,067 Sq Ft
1237 Vine St, Jonesboro, AR 72401
1237 Vine St, Jonesboro, AR 72401Stephanie McDaniel Century 21 Portfolio
-
$268,990 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,618 Sq Ft
71 Clearwater Dr, Brookland, AR 72417
71 Clearwater Dr, Brookland, AR 72417D.R. Horton Builder -
$139,900
- Land
- 20,908 Sq Ft
- $291,458 per Acre
207 E Nettleton Ave, Jonesboro, AR 72401
207 E Nettleton Ave, Jonesboro, AR 72401 -
$699,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,106 Sq Ft
4924 Winged Foot Ln, Jonesboro, AR 72401
4924 Winged Foot Ln, Jonesboro, AR 72401Keith Pace Century 21 Portfolio
-
$560,000
- Studio
- 5 Baths
- 4,494 Sq Ft
137 County Road 765, Brookland, AR 72417
137 County Road 765, Brookland, AR 72417Julie Webbe Halsey Real Estate
-
$35,000
- Land
- 27,442 Sq Ft
- $55,556 per Acre
900 Rolling Forest Dr, Jonesboro, AR 72404
900 Rolling Forest Dr, Jonesboro, AR 72404 -
$234,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,633 Sq Ft
5324 Orchard Pass, Jonesboro, AR 72404
5324 Orchard Pass, Jonesboro, AR 72404Jennifer Owens Rausch Coleman Realty
-
$55,000
- Land
- 12,196 Sq Ft
- $196,429 per Acre
100 Gordo Dr, Brookland, AR 72417
100 Gordo Dr, Brookland, AR 72417 -
$59,500
- Land
- 8,712 Sq Ft
- $297,500 per Acre
1706 Roleson Ln, Jonesboro, AR 72404
1706 Roleson Ln, Jonesboro, AR 72404 -
$120,000
- Land
- 3.01 Acres
- $39,867 per Acre
3 Arkansas 351, Jonesboro, AR 72405
3 Arkansas 351, Jonesboro, AR 72405 -
$704,521
- Land
- 38 Acres
- $18,540 per Acre
41 Greensboro Rd, Jonesboro, AR 72401
41 Greensboro Rd, Jonesboro, AR 72401 -
$99,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,000 Sq Ft
1300 S Church St, Jonesboro, AR 72401
1300 S Church St, Jonesboro, AR 72401Kent Arnold Arnold Group Real Estate
-
$224,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,184 Sq Ft
200 County Road 772, Jonesboro, AR 72401
200 County Road 772, Jonesboro, AR 72401Julie Webbe Halsey Real Estate
-
$55,000
- Land
- 10,454 Sq Ft
- $229,167 per Acre
102 Horseshoe Creek Dr, Brookland, AR 72417
102 Horseshoe Creek Dr, Brookland, AR 72417 -
$1,452,000
- Land
- 66 Acres
- $22,000 per Acre
66 acres Casey Springs Rd, Jonesboro, AR 72404
66 acres Casey Springs Rd, Jonesboro, AR 72404 -
$404,240
- Land
- 1.16 Acres
- $348,483 per Acre
24 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401
24 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401 -
$1,300,900
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,200 Sq Ft
1205 Golf Course Dr, Jonesboro, AR 72404
1205 Golf Course Dr, Jonesboro, AR 72404Wade Gay Arkansas Elite Realty
-
$245,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,058 Sq Ft
201 Woodland Trail, Bono, AR 72416
201 Woodland Trail, Bono, AR 72416Jessica Montgomery Select Properties
-
$299,900
- Studio
- 3,045 Sq Ft
3811 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401
3811 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401Josh Olson Jonesboro Realty Company
-
$300,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,075 Sq Ft
1920 Alex Dr, Jonesboro, AR 72401
1920 Alex Dr, Jonesboro, AR 72401Brandon Gillis Johnson Real Estate Group
-
$60,000
- Land
- 1.77 Acres
- $33,898 per Acre
2 Richardson Dr, Jonesboro, AR 72401
2 Richardson Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$27,000
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $117,391 per Acre
1616 Tanglewood Dr, Jonesboro, AR 72401
1616 Tanglewood Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$129,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,212 Sq Ft
700 2nd St St, Lake City, AR 72437
700 2nd St St, Lake City, AR 72437Pam Martin Compass Rose Realty
-
$401,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,440 Sq Ft
3420 Valencia Dr, Jonesboro, AR 72405
3420 Valencia Dr, Jonesboro, AR 72405Dennis Burks CRYE-LEIKE, REALTORS Jonesboro
-
$110,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,416 Sq Ft
4417 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401
4417 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$399,900
- Land
- 40 Acres
- $9,998 per Acre
1416 N Culberhouse St, Jonesboro, AR 72401
1416 N Culberhouse St, Jonesboro, AR 72401 -
$60,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,176 Sq Ft
216 Stewart St, Monette, AR 72447
216 Stewart St, Monette, AR 72447Blake Hall ERA Doty Real Estate
-
$1,139,800
- Studio
- 7,660 Sq Ft
301 N Bridge St, Jonesboro, AR 72401
301 N Bridge St, Jonesboro, AR 72401Richard Wimberley Burch and Co. Real Estate
-
$189,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,230 Sq Ft
1508 Crepe Myrtle Dr, Jonesboro, AR 72401
1508 Crepe Myrtle Dr, Jonesboro, AR 72401Jessica Copeland Halsey Real Estate
-
$169,000
- Land
- 6 Acres
- $28,167 per Acre
5936 Cr 745, Jonesboro, AR 72401
5936 Cr 745, Jonesboro, AR 72401 -
$119,900
- Land
- 42,688 Sq Ft
- $122,347 per Acre
1 Washington, Jonesboro, AR 72401
1 Washington, Jonesboro, AR 72401 -
$307,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
128 Clearwater Dr, Brookland, AR 72417
128 Clearwater Dr, Brookland, AR 72417Angelic Davis Prestige Real Estate Group
-
$179,900
- Studio
- 4,700 Sq Ft
233 N Allis St, Jonesboro, AR 72401
233 N Allis St, Jonesboro, AR 72401Nate Lipsky Halsey Real Estate
-
$314,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,767 Sq Ft
3417 Carroll, Jonesboro, AR 72404
3417 Carroll, Jonesboro, AR 72404Nate Lipsky Halsey Real Estate
-
$59,900
- Land
- 1 Acre
- $59,900 per Acre
5000 Lamb Ln, Jonesboro, AR 72404
5000 Lamb Ln, Jonesboro, AR 72404 -
$220,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,787 Sq Ft
4714 Lonoke Ln, Jonesboro, AR 72404
4714 Lonoke Ln, Jonesboro, AR 72404 -
$469,900
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,668 Sq Ft
607 Melody Ln, Jonesboro, AR 72401
607 Melody Ln, Jonesboro, AR 72401Felicia Johnson Keller Williams Realty NEA
Showing Results 321 - 360, Page 9 of 18