Homes for Sale in 27929
-
-
$2,000,000
- Land
- 43 Acres
- $46,512 per Acre
003 Caratoke Hwy, Currituck, NC 27929
003 Caratoke Hwy, Currituck, NC 27929 -
$850,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,687 Sq Ft
132 Romm Point, Currituck, NC 27929
132 Romm Point, Currituck, NC 27929
Diana Brink
A Better Way Realty Inc.
(252) 424-6986
-
$425,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,695 Sq Ft
101 Canadian Goose Dr Unit Lot18, Currituck, NC 27929
101 Canadian Goose Dr Unit Lot18, Currituck, NC 27929
Diana Brink
A Better Way Realty, Inc
(252) 644-9687
-
$425,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,479 Sq Ft
101 Canadian Goose Dr, Currituck, NC 27929
101 Canadian Goose Dr, Currituck, NC 27929
Diana Brink
A Better Way Realty, Inc.
(252) 297-1091
-
$640,000
- 4 Beds
- 5 Baths
- 4,219 Sq Ft
110 Carotauk Dr, Currituck, NC 27929
110 Carotauk Dr, Currituck, NC 27929Tammy Shilling Long & Foster Real Estate Oceanfront/Coastal
-
$599,000
$21K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,635 Sq Ft
184 S Currituck Rd, Currituck, NC 27929
184 S Currituck Rd, Currituck, NC 27929Kathryn Mccroskey Iron Valley Real Estate Elizabeth City
-
$576,500
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,988 Sq Ft
108 Carotauk Dr, Currituck, NC 27929
108 Carotauk Dr, Currituck, NC 27929Joy Mills AtCoastal Realty
-
$640,000
- 4 Beds
- 5 Baths
- 4,219 Sq Ft
110 Carotauk Dr Unit Lot 72, Currituck, NC 27929
110 Carotauk Dr Unit Lot 72, Currituck, NC 27929Tammy Shilling Long & Foster Real Estate - Kitty Hawk / OBX
-
$325,000
- Land
- 22,215 Sq Ft
- $637,255 per Acre
118 E Canvasback Dr, Currituck, NC 27929