$300,000 Sold Sep 22, 2025
1553 Lowell Ct, Crofton, MD 21114
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,200 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- $250/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $298,062
Last Listing Agent Noushin Hesselbein Redfin Corp
1553 Lowell Ct, Crofton, MD 21114