$45,000
- Land
- 1.38 Acres
- $32,609 per Acre
0 Pigeon Ridge Rd Unit RTC3093576, Crossville, TN 38555
0 Pigeon Ridge Rd Unit RTC3093576, Crossville, TN 38555$45,000
0 Pigeon Ridge Rd Unit RTC3093576, Crossville, TN 38555
0 Pigeon Ridge Rd Unit RTC3093576, Crossville, TN 38555$300,900
Lot 606 Stonecrest Ave, Crossville, TN 38571
Lot 606 Stonecrest Ave, Crossville, TN 38571$255,000
2010 Alapattah Cir, Crossville, TN 38572
Casey Ferrell Keller Williams Realty DBA Cookeville RE Company
$329,000 New Construction
1311 Cook Rd, Crossville, TN 38555
Tina Isham Isham Jones Realty
$7,000
4207 Chica Rd, Crossville, TN 38572
4207 Chica Rd, Crossville, TN 38572$104,000
1149 Stanley Hood Rd, Crossville, TN 38571
Victoria Eberhart Wallace
$195,000
396 Pomona Rd, Crossville, TN 38571
Michelle Mathews Keller Williams Realty Clarksville
$304,000
1447 Dykes Rd, Crossville, TN 38571
Donna Baisley Baisley Hometown Realty, LLC
$19,900
0 Eugene Ct Unit 8, Crossville, TN 38555
0 Eugene Ct Unit 8, Crossville, TN 38555$67,000
15 Andover Ln Unit 112, Crossville, TN 38558
15 Andover Ln Unit 112, Crossville, TN 38558$7,000
4035 Kila Dr, Crossville, TN 38572
4035 Kila Dr, Crossville, TN 38572$315,000
10985 Lantana Rd, Crossville, TN 38572
Susan Pilkay MG Rise Real Estate Group
$339,000
53 Carriage Dr, Crossville, TN 38555
Melissa Marchuk Berkshire Hathaway HomeServices Southern Realty
$409,000 New Construction
113 Highgate Dr, Crossville, TN 38558
Tina Isham Isham Jones Realty
$261,900
0 My Yamaha Drive 1 94 Acres, Crossville, TN 38555
0 My Yamaha Drive 1 94 Acres, Crossville, TN 38555$445,000