$320,000 Sold Dec 01, 2025
17 Campwoods Grounds, Ossining, NY 10562
- 2 Beds
- 1 Bath
- 720 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $444/SF
- 93 Days On Market
Last Listing Agent Rob Lowenthal Corcoran Legends Realty
17 Campwoods Grounds, Ossining, NY 10562