$509,900
942 Buttonwood Trail, Crownsville, MD 21032
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,344 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $379/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $511,385
Last Listing Agent Donna Reichert Keller Williams Flagship
942 Buttonwood Trail, Crownsville, MD 21032