$1,150,000
1018 Plum Creek Dr, Crownsville, MD 21032
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,736 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- $420/SF
- 49 Days On Market
Current Estimated Value $1,153,768
Last Listing Agent Ed White RE/MAX Executive
1018 Plum Creek Dr, Crownsville, MD 21032