$600,000 Sold Feb 04, 2026
6 Cushing St, Cumberland, RI 02864
- 6 Beds
- 3 Baths
- 2,574 Sq Ft
- Built 1880
Last Sold Summary
- $233/SF
- 72 Days On Market
Current Estimated Value $592,860
Last Listing Agent Janelle Spence Real Broker, LLC
6 Cushing St, Cumberland, RI 02864