$3,500
- Land
- 20.66 Acres
- $169 per Acre
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730$3,500
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730$245,000
Lot L Cold Spring Trail, Custer, SD 57730
Lot L Cold Spring Trail, Custer, SD 57730$195,000
26867 Stage Unit Road, Hot Springs, SD 57747
26867 Stage Unit Road, Hot Springs, SD 57747$2,052,000
Vip Rd, Hermosa, SD 57744
Vip Rd, Hermosa, SD 57744$1,500,000
Riverside Rd, Buffalo Gap, SD 57722
Riverside Rd, Buffalo Gap, SD 57722$209,000
0 Elk Run Rd, West Custer, SD 57747
0 Elk Run Rd, West Custer, SD 57747$429,900
13604 Ghost Canyon Rd, Hermosa, SD 57744
13604 Ghost Canyon Rd, Hermosa, SD 57744$499,999
24901 Big Valley Trail, West Custer, SD 57730
24901 Big Valley Trail, West Custer, SD 57730Call for Price
14348 Daughenbaugh Rd, Hermosa, SD 57744
14348 Daughenbaugh Rd, Hermosa, SD 57744$219,000
26666 Winchester Rd, Custer, SD 57730
Faith Lewis Faith Lewis Realty
$690,000
0 Hawkwright Rd Unit 178090, West Custer Township, SD 57730
Bobbi BENTZ Engel & Völkers
$949,000
11431 Wrangler Rd, Custer, SD 57730
Cathy Mosset Heartland Real Estate
$797,000
11766 Ridge Rd, Hot Springs, SD 57747
Faith Lewis Lewis Realty
$785,000
25293 Pilot Rd, Custer, SD 57730
Craig Reindl Western Skies Real Estate
$719,900
923 Park Ave, Custer, SD 57730
Rich Hegre Engel & Völkers
$1,195,000
11821 Diamond Rd, Custer, SD 57730
Glenna Johnson Western Skies Real Estate
$825,000
11405 Hawkwright Rd, Custer, SD 57730